Balkonové dveře

Balkonové dveře

Balkónové dveře vznikly proto, aby bylo umožněno volně vycházet na balkón, terasu nebo přímo do zahrady. Díky nim je místnost dobře osvětlena a má prostorný moderní vzhled. Mají velký význam při dalším aranžování interiéru, ve kterém navozují elegantní, moderní dojem a, což je nejdůležitější, otevírají místnost směrem ven, např. do krásné zahrady.

Standartní vybavení

Profil: V nejvyšší třídě A

Skla: Dvojsklo se zvýšenými tepelně-izolačními schopnostmi, bez nepříjemných tmavých odlesků a „efektu špinavých záclon”.

Kování: Multi-Matic s bezpečnostními čepy proti vloupání Safety Plus.

Klika: Hliníková klika od firmy Hoppe.

Koextruze: Pod Renolitovou folií s designem dřeva je vrstva probarveného PVC, díky které i po hlubokém vrypu do folie nebude poškození viditelné.

Specifikace

Profil: Třída A, moderní profilový systém VEKA se stavební šířkou 70 mm. Vnější stěny profilů s tloušťkou 3 mm zaručují vetší stabilitu a pevnost oken, a také zvýšenou ochranu proti hluku a teplotním výkyvům. Výztuž profilu je provedená z pozinkované oceli s příslušnou geometrií a tloušťkou (minimálně 1,5 mm, v probarveném profilu je výztuž silná 1,75 mm), zaručuje tuhost, správné fungování a neměnnost tvaru oken.

Skla: Dvojsklo 1,0 s koeficientem průniku tepla U=1,0W/m2K, možnost použít dvoukomorové zasklení (trojsklo) U=0,7.

Kování: Bohatě vybavené kování Multi-Matic je zárukou těsnosti oken, ve standardním vybavení má bezpečnostní čepy Safety Plus, zablokování chybné polohy kliky, kterým se zabrání vypadnutí křídla z pantů, a zablokování sklápění, kterým zabrání, aby sklopené křídlo zavřel průvan.

Těsnění: Těsnění EPDM s vysokou odolností proti působení povětrnostních vlivů, jako jsou vlhkost, vodní pára, UV záření nebo teplotní změny
Jsou k dostání ve třech barvách (černá, šedá a hnědá), které se dodávají v závislosti na zvolené barvě oken. Těsnění vyplňující drážku zárubně, jehož použití pomáhá udržovat čistotu.

Koeficient průniku tepla pro celé okno: U = 1,2 – 1,3(W/m2K)

Protihlukové izolační vlastnosti okna: Rw (dB) = 33 (-1, -5)

Dodatečně: Možnost zvolit jeden ze tří 3 druhů tvarů zasklívacích lišt: Standardní (jednoduchá), ART (zaoblená), Dekorační (vlnitě zaoblená). Možnost použit termorámeček z ušlechtilé oceli, omezující jev rosení skel a umožňující úspory energie až do 10%.

Příslušenství

WIN STEP –  Nízký balkónový práh je moderním technologickým řešením s výškou necelé 2 cm velmi usnadňuje vcházení a vycházení. Doporučuje se především pro postižené nebo starší osoby a pro malé děti.

WIN CLICK –  „Chytrý“ zámek, který umožňuje plné využití balkónu nebo terasy umožňující zaklapnutí balkónových dveří z vnějšku bez nutnosti zavírat je s použitím kliky. Chrání místnost proti průvanu a je možné použít elegantní a ergonomické madlo z hliníku s neopakovatelným designem a výjimečnou pevností.

 • Dveře

  +
 • Okna

  +
 • Žaluzie

  +
 • Markýzy a rolety

  +
 • Garážová vrata

  +

KONTAKTOVAT NÁS MŮŽETE NA NÍŽE UVEDENÝCH ÚDAJÍCH NEBO PROSTŘEDNICTVÍM KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

KONTAKT

GRIEGER CZ s.r.o.

Bezručova 1255
293 01 Mladá Boleslav

+420 723 702 877
grieger@grieger.cz