OKNA

Plastová okna značky OKNOPLAST

Profily VEKA jsou funkční, stabilní, trvalé a zároveň snadné na údržbu. Nenarušují ráz okolí a působí přirozeně. Speciální směsi PVC garantují vysokou jakost všech produktů značky VEKA. PVC má extrémně dlouhou životnost, protože je obzvlášť odolný vůči povětrnostním vlivům a vlivům stárnutí. VEKA se specializovala na moderní materiál PVC, který nabízí důležité výhody jak z ekonomického, tak i ekologického hlediska.

Více

Dřevěná EUROOKNA

Okna jsou vyráběna z lepeného euro-hranolu, vyráběného německou společností MUNCHINGER, rakouského celoobvodového kování MACO, německých dveřních rozvor MACO v bezpečnostním vypracování s uzavíráním ve více bodech a okenních a dveřních kliček HOPPE v různých barvách. Okna jsou dodávána s kováním SIEGENIA – AUBI, se standardním zasklením TPS 4-16-4 U= 1,0W/m2K (Argon) od firmy GUARDIAN FLACHGLAS.

Více

Plastová okna WnD

WnD jsou okna a dveře, které vznikly pro zákazníky hledající špičkovou kvalitu a inovační řešení. Pokud si zvolíte WnD, máte jistotu, že dostanete dokonale propracovaný výrobek od důvěryhodného výrobce. Pro okna a dveře WnD je typická vysoká kvalita provedení. V nabídce WnD najdete jak nová plastová okna, tak balkónové a posuvné dveře na terasu PSK.

Více

Hliníková okna ALIPLAST

V naší nabídce najdete hliníkové profily značky ALIPLAST. Aliplast je světově známou firmou zabívající se výrobou hliníkových systémů. Díky své funkčnosti, technickým parametům a estetické hodnotě jsou systémy aliplast jedni z lídrů ve svém oboru. Kvalita hliníkových systémů je prověřena mnoha evropskými certifikačními orgány. Výrobky splňují nejnáročnější evropské normy na tepelnou a akustickou izolaci, odolnost zatížení větrem či odolnost na pronikání vody.

Více

 • Dveře

  +
 • Okna

  +
 • Žaluzie

  +
 • Markýzy a rolety

  +
 • Garážová vrata

  +

KONTAKTOVAT NÁS MŮŽETE NA NÍŽE UVEDENÝCH ÚDAJÍCH NEBO PROSTŘEDNICTVÍM KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

KONTAKT

GRIEGER CZ s.r.o.

Bezručova 1255
293 01 Mladá Boleslav

+420 723 702 877
grieger@grieger.cz