Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře OKNOPLAST

Vytvořené rozdělením křídla s použitím PVC panelů a dvojskel, s dodržením symetrie poměru světla, které dopadá dovnitř. Takto získaný vizuální efekt je specifický právě pro dveře Oknoplast. Vyvážené vzory v klasickém stylu jsou k dostání ve stejných barvách folií s designem dřeva, jako u oken.

Specifikace

– Maximální plocha křídla 2,4 m2
– Panty, které se seřizují ve třech rovinách, zlepšující bezpečnostní vlastnosti dveří
– Práh s tepelnou přeložkou zlepšující tepelně-izolační vlastnosti dveří
– 3bodová závora zaručující přesné přilnutí křídla k zárubni, zvyšující bezpečnost a   prodlužující bezporuchové používání dveří
– Dvojité dvojsklo U= 1.0 W/m2K
– Součinitel prostupu tepla U=1.4-1.8 W/m2K
– Těsnost: třída 3-4A
– Výplňový panel se standardní tloušťkou 24 mm, vyrobený z PVC firmou VEKA AG v Německu. Má 3 komory, které dávají   součinitel prostupu tepla U = 1,7 W/m2K

Standartní vybavení:

 • Provedení z pevných a odolných na působení povětrnostních podmínek materiálů
 • Různé druhy výplní, dekoračních aplikací, prosklení a ornamentů a příslušenství ke dveřím
 • Součinitel průniku tepla pro panel – U = 1,0-1,2 W/m2K
 • Velký výběr barev, včetně nestandardních
 • Bohatá nabídka modelů panelů

Dveřní výplně PERITO

Neobvykle široký výběr dostupných výplní vyráběných ze surovin špičkové kvality. Možnost vytvářet vlastní dveře, přizpůsobené povaze domu. Nejrůznější kombinace a sestavy barev, příslušenství a zasklení.

Ke stažení:
Katalog dveřních výplní HPL

Doplňky

Kliky a madla
V nabídce jsou různé barvy a vzory klik a madel. Jejich velký výběr, stejně jako výběr dalšího příslušenství – kukátek, klepátek nebo dekoračních poštovních schránek, umožňuje dát vchodu do domu individuální charakter.

Práh
„Teplý“ hliníkový práh vybavený tepelnou přeložkou, chránící před promrznutím dveří a omezující tepelné ztráty s malou výškou zajišťující pohodlné používání dveří.

Vyztužení
Vyrobeno z pozinkované oceli s tloušťkou do 3 mm zajišťující pevnost a tuhost dveří. Díky tomu dobře odolávají m.j. povětrnostním podmínkám a lze je používat v domech nezávisle na tom, na kterou světovou stranu jsou orientovány.

Automatická závora
Zavírání dveří ve třech bodech najednou. Dává dveřím výjimečnou těsnost, pevnost a statiku a splňuje požadavky pojišťoven, pokud jde o zabezpečení vnějších dveří proti vloupání, což znamená, že zde není nutné používat další přídavný zámek.

Panty
Seřizování ve třech rovinách zaručující venkovním dveřím bezporuchové fungování po dlouhá léta. K dostání v barvách přizpůsobených barvám dveří.

 • Dveře

  +
 • Okna

  +
 • Žaluzie

  +
 • Markýzy a rolety

  +
 • Garážová vrata

  +

KONTAKTOVAT NÁS MŮŽETE NA NÍŽE UVEDENÝCH ÚDAJÍCH NEBO PROSTŘEDNICTVÍM KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

KONTAKT

GRIEGER CZ s.r.o.

Bezručova 1255
293 01 Mladá Boleslav

+420 723 702 877
grieger@grieger.cz